İlan Verme Kuralları

İlan vermek ücretli mi?

bartindasatilik.com’a ilan verebilmek için bireysel veya kurumsal üye olmanız gerekmektedir. Ücretsiz olan bireysel üyelikler aynı anda 2 adet SATILIK ilan verebilirler. Şimdi bireysel üye olmak için tıklayın.

Kurumsal üyeler ise seçtikleri pakete göre sınırlı veya sınırsız sayıda ilan verebilirler. Kurumsal üyelik fiyatlarını öğrenmek ve üye olmak için tıklayın.

Nasıl ilan veririm?

bartindasatilik.com’a ilan vermek için, üye girişi yaptıktan sonra ‘Ücretsiz İlan Ver’ linkine tıklamanız yeterlidir. Açılan sayfada ilanınızın tipini, seçtikten sonra; ilanınıza ait başlık ve açıklamaları yazma, Fiyat ve ürün detaylarını belirleme, Eğer varsa ürüne ait fotoğraf ekleme, ilanınızı ön plana çıkartacak ‘doping’ seçeneklerini belirleme, Ödeme tercihinizi seçme işlemlerini tamamladığınızda ilanınız yayına hazır hale gelecektir. İlanlarınız ve resimleri teknik ekibimiz tarafından kontrol edilecek ve kurallara uygun ise en geç12 saat içinde onaylanacaktır. İlanınız onaylandığında veya kabul edilmediğinde bartindasatilik.com adresinde yayına girecektir.